Często nie zdajemy sobie sprawy jak ważny dla Wspólnoty Mieszkaniowej jest sprawny i kompetentny Administrator, dzięki pomocy którego możemy zdjąć z siebie wiele obowiązków związanych z utrzymaniem nieruchomości wspólnej. Jesteśmy Zarządcami pełnymi chęci do działania, korzystającymi z nowoczesnych narzędzi, które pozwolą nam jak najlepiej spełnić oczekiwania mieszkańców, którzy powierzyli nam swoje nieruchomości pod opiekę.

Poprawnie działający Zarządca to również renoma albo „udręka” dla danego budynku

Jednym z najczęściej pojawiąjących się pytań przy zakupie nieruchomości obok takich jak: „sąsiedztwo”, koszty utrzymania itp., jest zapytanie, kto jest administratorem. Wszystkie te „detale” mogą mieć również przełożenie na wartość nieruchomości. Kto chciałby żyć w źle zarządzanym budynku z drogim czynszem.

Słuchanie Mieszkańców

Nasze dotychczasowe doświadczenie wyniesione ze współpracy z klientami zakotwiczyło w nas bardzo mocno jak ważna jest bliska współpraca między nami. Wspólnie pracujemy nad tym, aby każdy nasz klient mógł w pełni cieszyć się swoim mieszkaniem z jak najmniejszą ilością trosk. Nasza kreatywność oraz pomysły wyzwalają w nas również ciekawe inicjatywy, które proponujemy naszym partnerom: np. co można usprawnić i ulepszyć w Państwa najbliższym otoczeniu.

Kolejną bardzo ważną sprawą jest umiejętność wsłuchania się w to, co mówią mieszkańcy. Wielu „doświadczonych” administratorów zapomina w codziennej pracy, że to oni pracują na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej, a nie odwrotnie. Dlatego też realizacja pomysłów oraz potrzeb naszych Wspólnot jest dla nas najważniejsza, a umiejętności mediacyjne pozwalają nam w sposób profesjonalny poszukiwać najlepszych rozwiązań w danej Wspólnocie Mieszkaniowej, często osiągając kompromis przy początkowo rozbieżnych stanowiskach mieszkańców. Z naszego doświadczenia jednoznacznie wynika, że włączenie w proces zarządczy mieszkańców wspólnoty daje najlepszy efekt. Jednym z naszych najważniejszych atutów jest umiejętność godzenia różnych oczekiwań oraz poszukiwanie rozwiązań, które pogodzą odmienne stanowiska.

Wysokie kompetencje Zarządców

Umiejętności te potwierdzone certyfikatami Zarządców Nieruchomości, Negocjatorów, Ekspertów z branży finansowej oraz nieruchomości, pozwala nam również na negocjowanie kwot, które stanowią znaczny wydatek dla Wspólnoty, a co będzie miało wpływ na wysokość opłat. Takimi wydatkami są m.in. kredyty dla Wspólnot, wszelkiego rodzaju prace remontowo-budowlane, czy też związane z utrzymaniem porządku w częściach wspólnych. Nasze działanie ma na celu pomoc w osiągnięciu jak najlepszego wyniku finansowego dla Wspólnoty. Działamy jedynie dla Jej interesu. Negocjatorzy, z którymi współpracujemy są obecni przy podejmowaniu decyzji o najważniejszych wydatkach wspólnoty. Bywało, że po naszej fachowej interwencji kwoty były zmniejszane nawet trzykrotnie.

Sprawny i kompetentny Administrator, wsłuchujący się w to, co mówią mieszkańcy, przy pomocy nowoczesnych narzędzi odciąży nas od wielu zawiłych i czasochłonnych obowiązków, zaoszczędzi nasze pieniądze oraz drogocenny czas, a nasza nieruchomość będzie pod właściwą opieką.