Katarzyna Wiśniewska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Morskiej w Gdyni. Od zawsze jestem aktywna zawodowo, a bezpośrednia praca z klientem i zarządzaniem jest tego nieodłącznym elementem.

Umiejętności zarządzania zespołem, zdobyłam pracując w branży leasingowej, gdzie byłam szefową działu. Obecnie działam jako specjalista ds. kredytów pomagając klientom w uzyskaniu finansowania ich wymarzonej nieruchomości. Sumienność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę pomaga spełniać oczekiwania wymagających klientów.

W marcu 2018 roku ukończyłam kurs Zarządcy Nieruchomości organizowany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości, nr lic. 28836.

Agata Kotłowska

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej oraz PWSZ w Elblągu. W trakcie studiów rozpoczęłam pracę związaną z bezpośrednią obsługą klienta oraz zarządzaniem w innych branżach.

 W 2011 roku swoją karierę przeniosłam w świat finansów. Zaczęłam od stanowiska asystentki Doradców Finansowych, a następnie zostałam  certyfikowanym Ekspertem ds. kredytów.

Okazało się, że finanse to nie tylko praca, ale również moja pasja. Dzięki cierpliwości, sumienności oraz zaangażowaniu z sukcesem obsłużyłam bardzo dużą ilość zadowolonych klientów, otrzymując w zamian liczne polecenia i referencje.

W marcu 2018 roku ukończyłam kurs Zarządcy Nieruchomości organizowany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości, nr lic. 28837.

 

Daria Cybulska

Przygodę zawodową jako Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami rozpoczęłam w 2011 roku, zaczynając jako Doradca ds. Nieruchomości w jednym z Trójmiejskich oddziałów dużej Ogólnopolskiej Firmy. Realizowałam cele sprzedażowe na poziomie 120 %, co pozwoliło mi w przeciągu roku na duży awans i objęłam stanowisko Opiekuna Oddziałów Franczyzowych na terenie Polski północnej.

Następnie od 2014 r. już jako Manager Firmy i czterech oddziałów na Pomorzu, jednego z Trójmiejskich Biur Nieruchomości, ukończyłam wiele szkoleń i kursów branżowych oraz uzyskałam licencję zawodową PFRN nr 23676. Swoją wiedzę oraz doświadczenie mogłam pogłębić również o pracę u dewelopera, doskonaląc swoje umiejętności sprzedażowe oraz poznając procedury i niezbędną dokumentację na każdym etapie realizacji inwestycji.

Zawsze wyróżniała mnie determinacja, doskonała organizacja czasu pracy, nastawienie na cel oraz profesjonalną i kompleksową obsługę klienta, duże znaczenie ma dla mnie również utrzymywanie długo falowych relacji z kontrahentami, co na pewno pomoże w Zarządzaniu i Administrowaniu Nieruchomościami.