Daria Cybulska

Przygodę zawodową jako Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami rozpoczęłam w 2011 roku, zaczynając jako Doradca ds. Nieruchomości w jednym z Trójmiejskich oddziałów dużej Ogólnopolskiej Firmy. Realizowałam cele sprzedażowe na poziomie 120 %, co pozwoliło mi w przeciągu roku na duży awans i objęłam stanowisko Opiekuna Oddziałów Franczyzowych na terenie Polski północnej.

Następnie od 2014 r. już jako Manager Firmy i czterech oddziałów na Pomorzu, jednego z Trójmiejskich Biur Nieruchomości, ukończyłam wiele szkoleń i kursów branżowych oraz uzyskałam licencję zawodową PFRN nr 23676. Swoją wiedzę oraz doświadczenie mogłam pogłębić również o pracę u dewelopera, doskonaląc swoje umiejętności sprzedażowe oraz poznając procedury i niezbędną dokumentację na każdym etapie realizacji inwestycji.

Zawsze wyróżniała mnie determinacja, doskonała organizacja czasu pracy, nastawienie na cel oraz profesjonalną i kompleksową obsługę klienta, duże znaczenie ma dla mnie również utrzymywanie długo falowych relacji z kontrahentami, co na pewno pomoże w Zarządzaniu i Administrowaniu Nieruchomościami.